Hodnotenie
5/5
Košík:2 ks
bez DPH:930.82 €
s DPH:1 116.98 €
 Najprezeranejšie
 Rýchla objednávka
Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžte objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť dolu formulár a my sa Vám ozveme.
Pomocný výparník 2,5 kW.

Pomocný výparník R je pre Vášu parnú saunu, či už ako "samostatne stojace" zariadenie alebo ako rozširujúci modul v kombinácii s pecou rady Concept R a Concept R Mini. Dokonca aj v existujúcich saunových kabínach je možné dodatočne výparník R domontovať.
Premyslený dizajn výrobku, s použitím vysoko kvalitných materiálov, ako sú porcelán a nerezová ocel, je ďalší výparník R v popredí. Medzi porcelánovými miskami pre vonné oleje a byliny sa skrýva odparovací výkon 2,5 kW, ktorý zaisťuje optimálnu klímu-komfort vo Vašej wellness kabíne.

 

TECHNICKÉ PARAMETRE:

  • Výparník kapacita: 2,5 kW
  • ​Rozmery: 220x450x692 mm
  • Váha: 18 kg
  • Montáž na stenu alebo upevnenie na pec Concept R možná
  • Voliteľné príslušenstvo /nie je súčasťou/ - drevené zábradlie /lipa, orech/, koľajnice pre uchytenie zábradlia, externé riadiaca jednotka a kamene.
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.