Hodnotenie
5/5
Košík:2 ks
bez DPH:930.82 €
s DPH:1 116.98 €
 Najprezeranejšie
 Rýchla objednávka
Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžte objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť dolu formulár a my sa Vám ozveme.
Relaxačné kreslo do každej sauny

HOLLS Alto Confort Plus je vôbec prvé mobilné kreslo s karbónovým ohrevom na svete. Jeho ergonomický tvar sa priamo ponúka na oddych a relaxáciu, navyše obohatené o infračervené žiarenie, ktoré zmierňuje bolesti svalov a kĺbov a tiež pomáha pri stimulácii krvného obehu. Intenzita tepla je plne regulovateľná diaľkovým ovládačom.
Ležadlo HOLLS Alto Comfort Plus je vybavené infračervenými žiaričmi z uhlíkových vlákien. Tieto žiariče pokrývajú celý priestor kreslá, takže teplo je rovnomerne prenášané po celom tele, od krku až k nohám. Relaxačné lehátko HOLLS Alto Confort Plus bude ozdobou každého interiéru aj ako miesto, z ktorého budete radi sledovať svoje obľúbené filmy, čítať knižku a alebo si len na chvíľu zdriemnete.

Infračervené žiariče z uhlíkových vlákien.
Masívna drevená konštrukcia.
Diaľkové ovládanie s plne regulovateľným nastavením teploty.
Sedák s nastaviteľným sklonom operadla v 3 úrovniach.
Sklopné lakťovej opierky.
Rozmery 158 x 110 x 60 cm
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.