Hodnotenie
5/5
Košík:3 produkty
bez DPH:116.00 €
s DPH:139.20 €
 Najprezeranejšie
 Rýchla objednávka
Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžte objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť dolu formulár a my sa Vám ozveme.
Saunová pec Harvia Vega - E 1/3 fáza

Základný ohrievač najvyššej triedy.
Harvia Vega je elegantný ohrievač, ktorý je jednoduchý na použitie. Vnútorný plášť pece z nerezovej ocele dáva vašej saune moderný vzhľad. Prevádzkové vypínače sú umiestnené ergonomicky vo vrchnej časti ohrievača, čo zaručuje jednoduché a pohodlné ovládanie.
Pec sa jednoducho pripevní na samostatný montážny rám. Vzhľadom k súmernému prevedeniu, nie je nutné meniť pozíciu ohrievača, tá je jednoducho zvolená. Elektrické pripojenie sa prevedie zo strany ohrevného telesa, čo umožňuje ľahkú inštaláciu. Konštrukcia pece Vega umožňuje montáž ohrievača nízko na stenu sauny, tým pádom sa teplo rozptýli rovnomerne po celej saune a zaistí sa tak to, že aj nižšie lavice majú dostatok tepla. 
Pec potrebuje samostatnú externú riadiaciu jednotku, nemá ovládanie na obale. Súčasťou pece je prípravok pre montáž na stenu a inštalačný materiál.
Kamene nie sú v cene pece! Model E potrebuje externú riadiacu jednotku ! 

rozmery: 450x310x540 mm
max kapacita kameňov: 25 kg
váha pece: 11 kg


 

Balenie obsahuje:

  • elektrickú saunovú pec
  • prípravok pre montáž na stenu
  • manuál
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.