Hodnotenie
5/5
Košík:2 ks
bez DPH:930.82 €
s DPH:1 116.98 €
 Najprezeranejšie
 Rýchla objednávka
Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžte objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť dolu formulár a my sa Vám ozveme.
Saunová pec Harvia Topclass Combi

Zážitok pre vaše zmysly.
Harvia Topclass Combi je kombinovaná elektrická pec vytvárajúca paru. Poskytuje vám najrôznejšie saunové pôžitky. Môžete si vybrať mezi tradičnou fínskou saunou, parnou saunou, bylinkovou saunou a aróma saunou. Harvia Topclass Combi = správna voľba pre tých, ktorí majú radi jemnú vlhkú saunu a romantickú atmosféru.

Topclass Combi je elektrická pec upevnená na stene, jej plášť je vyrobený z nerezovej ocele najvyššej kvality. Nádrž na vodu pojme až 5 litrov. Pec má mastkové poháriky na tekuté vône a nerezový rošt na balené vône.

Do výparníku sa musí dolievať voda ručne. Táto pec je tou pravou voľbou pre saunérov, čo ocenia jemnú a vlhkú saunu a aromatickú atmosféru. Výkon pece je 5 kW, k peci potrebujete externú riadiaciu jednotku, ktorá je kombinovaná, takže ovláda aj vlhkosť. Kamene nie sú v cene pece!

rozmery: 400x360x640 mm
max kapacita kameňov: 20kg
váha pece: 16kg


Súčasť balenia:

  • elektrická pec s výparníkom
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.