Hodnotenie
5/5
Košík:je prázdny
bez DPH:0.00 €
s DPH:0.00 €
 Najprezeranejšie
 Rýchla objednávka
Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžte objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť dolu formulár a my sa Vám ozveme.
Absolútna novinka 2018! Saunová pec 4,5 - 9,0 kW s riadením na peci.

Saunové pece HARVIA The Wall s výkonom 4,5 - 9,0 kW majú úplne nové, podsvietené integrované ovládanie. Novinka kombinuje minimalistický dizajn s dlhoročnými fínskymi skúsenosťami, čo prinieslo úplnú jednoduchosť inštalácie a následnej obsluhy pece. Hlavný vypínač a časovač je umiestnený hore, menej používaný termostat potom v spodnej časti. Vykurovacej špirály sú na vlastné podpornej konštrukcií, ktorá zabraňuje ich krúteniu a predlžuje tak ich životnosť. Komponenty náchylné na teplo a vlhkosť sú teraz špeciálne chránené v spodnej časti pece. 
Vďaka podsvieteným ovládačom vždy spoznáte, kedy je ohrievač zapnutý a ľahko ho ovládate bez toho, aby ste sa popálili.
Konštrukcia je obojstranne symetrická - pec nastavíte ovládačom podľa vášho želania vľavo alebo vpravo, len jednoduchým otočením pece. Pec je extrémne plytká - na hĺbku má iba 26 cm, napriek 20 kg lávových kameňov (nutné dokúpiť) vydávajú jemné, silné teplo, a vďaka tomu a rozmerom je predurčená do domácej súkromnej sauny. Predovšetkým ale pri poliatí vďaka novej konštrukcii aj napriek kompaktným rozmerom poskytujú fantastickú paru.
Rozmery pece pri 4,5kW a 6kW 430x260x611 mm, zapája sa na 3 fázy/400V
Rozmery pece pri  8kW a 9kW  430
x260x700 mm,  zapája sa na 3 fázy/400V

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.