• logo
  • Môj profil
  • je prázdny
   za 0.00 €
  Domáca sauna a príslušenstvo na predaj | Sauna.sk
   Rýchla objednávka
  Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžte objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť dolu formulár a my sa Vám ozveme.
   Obrázky
   Podporované platby
  Trust PayLogo TB
   Dopravu zabezpečuje
  123KurierPacketaSDS
  Vážení zákazníci,
  V súlade s novými nariadeniami ohľadom COVID-19 vybavujeme Vaše objednávky v e-shope v štandardnom režime. Vydanie bude prebiehať s dodržaním všetkých bezpečnostných opatrení. Pre urýchlenie vybavenia a prevzatia objednávky doporučujeme platbu vopred.
  DOPRAVA ZADARMO

  Harvia/Helix PRO parný generátor s riadiacou jednotkou

  Harvia/Helix PRO parný generátor s riadiacou jednotkou
  (obrázky majú len ilustračný charakter)
  Pre príjemný zážitok z parnej sauny 21,6 kW a 30kW.
  ID produktu
  1000067
  3 052.00 € bez DPH
  3 662.40 €Cena s DPH
  (recyklačný poplatok je zarátaný v cene)    
  Pre príjemný zážitok z parnej sauny 21,6 kW a 30kW.

  Harvia HGP je generátor pary vytvorený pre použitie v kúpeľoch, kde je nutný vysoký výkon. Pri navrhovaní sme sa držali základných princípov spoločnosti Harvia, ako sú spoľahlivosť, bezproblémový chod a príjemný zážitok z parnej sauny.Výrobok Harvia HGP je jednoduché nainštalovať. Generátor pary riadite pomocou štýlového dotykového ovládacieho panela. Panelom ovládané funkcie: generátor pary, vonné čerpadlo, osvetlenie a ventilátor.

  HGP disponuje vstavaným automatickým vypúšťacím ventilom. Ten preplachuje generátor pary v nastavených intervaloch a pri každom vypnutí generátora. Tento proces odstraňuje vápenné usadeniny z generátora pary. Aby ste udržali generátor v dobrej pracovnej kondícii, odporúčame pravidelne odstraňovať vápenné usadeniny. HGP má tiež zabudovaný dávkovač vôni. Možno ho naprogramovať tak, aby automaticky miešal vôňu s parou. Nádržka na vôňu je pripojená k čerpadlu, môžete zvoliť malú, alebo veľkú.

  Profesionálny parný generátor fínskeho výrobcu HARVIA  je určený do veľkých, prevádzkovo veľmi vyťažených parných sáun.
  Dodávka obsahuje parný generátor, riadiaci panel, teplotný snímač a parnú trysku (1ks).
   
  (vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
   V ČOM SME DOBRÍ?

   
  Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.