Hodnotenie
5/5
Košík:2 ks
bez DPH:930.82 €
s DPH:1 116.98 €
 Najprezeranejšie
 Rýchla objednávka
Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžte objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť dolu formulár a my sa Vám ozveme.
Pre príjemný zážitok z parnej sauny 21,6 kW a 30kW.

Harvia HGP je generátor pary vytvorený pre použitie v kúpeľoch, kde je nutný vysoký výkon. Pri navrhovaní sme sa držali základných princípov spoločnosti Harvia, ako sú spoľahlivosť, bezproblémový chod a príjemný zážitok z parnej sauny.Výrobok Harvia HGP je jednoduché nainštalovať. Generátor pary riadite pomocou štýlového dotykového ovládacieho panela. Panelom ovládané funkcie: generátor pary, vonné čerpadlo, osvetlenie a ventilátor.

HGP disponuje vstavaným automatickým vypúšťacím ventilom. Ten preplachuje generátor pary v nastavených intervaloch a pri každom vypnutí generátora. Tento proces odstraňuje vápenné usadeniny z generátora pary. Aby ste udržali generátor v dobrej pracovnej kondícii, odporúčame pravidelne odstraňovať vápenné usadeniny. HGP má tiež zabudovaný dávkovač vôni. Možno ho naprogramovať tak, aby automaticky miešal vôňu s parou. Nádržka na vôňu je pripojená k čerpadlu, môžete zvoliť malú, alebo veľkú.

Profesionálny parný generátor fínskeho výrobcu HARVIA  je určený do veľkých, prevádzkovo veľmi vyťažených parných sáun.
Dodávka obsahuje parný generátor, riadiaci panel, teplotný snímač a parnú trysku (1ks).
 
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.