Predaj sáun a saunového príslušenstva
   Rýchla objednávka
  Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžte objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť dolu formulár a my sa Vám ozveme.
   Obrázky
  Predaj na splátky
   Podporované platby
  Trust PayLogo TB
   Dopravu zabezpečuje
  Remax SDS
  Elegantná riadiaca jednotka do infrasauny a sauny

  Digitálne ovládanie, ktoré má štýl.

  Harvia Griffin je elegantná riadiaca jednotka novej generácie. S jednotkou Griffin môžete riadiť funkcie vašej sauny alebo infrasauny veľmi jednoducho, s presnosťou na jeden stupeň.

  Harvia Griffin vám umožní riadiť prakticky čokoľvek, čo možno ovládať elektronicky: prevádzkovú dobu, teplotu, osvetlenie, ventilátor. Vďaka časovaču môžete saunu nastaviť tak, aby bola prichystaná na saunovanie, keď sa vrátite z práce. Griffin na vás urobí dojem zvonku aj zvnútra. Ovládací panel je pochrómovaný a jeho štýl spolu s ďalšími detailami zapadá do modernej predstavy o saunách a kúpeľniach. Je malý a plochý, preto ho ľahko umiestnite takmer na akékoľvek suché miesto.

  Všestranná a napriek tomu jednoduchá.
  Rodina proudktov Harvia Griffin sa skladá zo štyroch riadiacich jednotiek, z ktorých každá je určená pre iné zariadenia: Griffin CG170 riadi elektrická pec, Griffin Combi CG170C riadi kachle Combi a kombinovaná pec s vyvíjačom pary, Griffin Infra CG170I riadi ifrasaunu a Griffin Colour Light CG170T riadi systém farebných svetiel.

  Máte tiež možnosť automatického opätovného spustenia kachlí po výpadku elektrického prúdu
   
  Kód produktu:CG36230
  EAN:6410082665242
  Výrobca:Harvia
  Názov:Regulácia, riadiaca jednotka CG170I, Griffin
  Rozmery ovládacej jednotky (ŠxVxH):94x113x28
  Váha:0,120 kg
  Rozmery silovej časti (ŠxVxH):270x201x80mm
  Váha:1,5 kg
  Rozsah teploty:25 – 50°C
  Prevádzková doba:1-12 hod.
  Maximálna zátaž:3,6 kW
  .   
  (vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
   V ČOM SME DOBRÍ?

   
  Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.