Hodnotenie
5/5
Košík:2 ks
bez DPH:930.82 €
s DPH:1 116.98 €
 Najprezeranejšie
 Rýchla objednávka
Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžte objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť dolu formulár a my sa Vám ozveme.
Obsahuje parafínový olej (500ml), čistič dreva (500ml), rukavice, špongiu a šmirgľový papier.

Care SET od Harvia obsahuje:
500 ml parafínový olej
500 ml čistič dreva
rukavice
špongiu
šmirgľový papier

Harvia Cleanser/čistič
- mieša sa v pomere 30ml na 5 litrov vody /nikdy nepoužívajte nezriedený/
- dbajte na bezpečnosť a používajte ochranné pomôcky. Ak je špina hlboko v dreve, je dobré drevo obrúsiť šmirgľovým papierom. Po umytí opláchnite drevený povrch vodou a osušte. Zapnutie sauny pomôže rýchlejšiemu schnutiu. 
- pre súkromné sauny sa odporúča čistenie jeden krát za mesiac, pre komerčné sauny 2-3 krát do mesiaca. 

Parafínový olej
- obsah postačuje na 5-10m2 povrchu
- ochrana povrchu dreva parafínovým olejom znižuje množstvo vlhkosti a špiny, ktorú drevo absorbuje a mierne upravuje odtieň drevených povrchov. Parafínový olej je vhodný pre všetky drevené povrchy, a to predovšetkým na tepelne upravené drevo. 
- pred celkovým nanesením oleja je dobré skúsiť na spodnú lavicu, ako veľmi sa zmení odtieň dreva. Drevené povrchy musia byť úplne suché, než začnete s nanášaním parafínu. 
- nasaďte si ochranné rukavice, na handru si nalejte potrebné množstvo oleja a rovnomerne rozotrite. Nechajte zaschnúť cca 1 hodinu a potom povrch pretrite. Pre urýchlenie sušenia môžete zapnúť saunu.
 


 

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.