Hodnotenie
5/5
Košík:2 ks
bez DPH:930.82 €
s DPH:1 116.98 €
 Najprezeranejšie
 Rýchla objednávka
Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžte objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť dolu formulár a my sa Vám ozveme.
Saunová pec na drevo Harvia 50 / 50 SL. Harvia 50 je kráľom medzi verejnými saunami. Pec je navrhnutá pre naozaj veľké skupiny osôb

Harvia 50 - Kráľ verejných sáun.
Harvia 50 je kráľom medzi verejnými saunami. Pec je navrhnutá pre naozaj veľké skupiny osôb. Obrovské množstvo kameňov šíri teplo rovnomerne aj vo veľkých miestnostiach. Táto pec ponúka saunovanie v pravom duchu tradičnej fínskej sauny. Harvia 50 je navrhnutá pre použitie vo veľkých verejných saunách. Má grafitovo čiernu farbu. Kamene nie sú v cene pece!
Kapacita kameňov je 120 kg, váha pece je 160 kg, rozmery sú 510x720x1050 mm

 

Harvia 50 SL - Boilerová pec SL – pohodlné užívanie dosiahlo novú úroveň.
Modely SL sú navrhnuté pre tých, ktorí chcú pohodlne vykurovať svoju saunu z inej miestnosti alebo zvonka. Používanie tejto pece je ešte zjednodušené voliteľným smerom otvárania dvierok. Boilerová pec SL poskytuje skvelé saunovanie v malých a stredných saunách. pec môže byť pripojená k samostatnej vodnej nádrži. Kamene nie sú v cene pece!
Kapacita kameňov je 120 kg, váha pece je 175 kg, rozmery sú 510x715+195x1050 mm


 

Súčasť balenia:

  • saunová pec

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.