Hodnotenie
5/5
Košík:1 produkt
bez DPH:412.50 €
s DPH:495.00 €
 Najprezeranejšie
 Rýchla objednávka
Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžte objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť dolu formulár a my sa Vám ozveme.
Produkt je určený k vnútornej inštalácií.

Stanová mobilná parná sauna MPS-4 s hlavovým prístreškom, ktorý zabraňuje úniku pary, sa skvelo hodí do menších priestorov. Je malá, prenosná, ľahko sa vojde aj do tej najmenšej garzónky. Súčasťou tejto mobilnej sauny je aj výkonný výrobník pary, ktorý vygeneruje paru až na 60 minút. Saunovanie pomáha redukovať prebytočný podkožný tuk, blahodárne pôsobí na kardiovaskulárny systém a slúži ako prevencia srdcových chorôb. Výparník vytvára horúcu paru, ktorá detoxikuje organizmus, zlepšuje dýchanie, podporuje chuť do jedla, regeneruje unavené svaly, kĺby a umožňuje si oddýchnuť ako po fyzickej, tak i psychickej stránke. Nie je potrebná žiadna zložitá inštalácia, len zabezpečiť prívod 220 V a vlastnú stoličku na sedenie (odporúča sa nerezová, najlepšie PVC).

Prenosná parná sauna:
- Stanová parná sauna s konštrukčnou podperou
- Hlavový prístrešok zabraňujúca úniku pary
- Vyvíjač pary 800W, 1,5 l - vygeneruje paru na 60 minút
- Automatické vypnutie v prípade nedostatku vody
- Hadica na pripojenie parného vyvíjača
- Rozmery 78 x 71 x 98 x 127 cm
Stolička nie je súčasťou dodávky.
TENTO PRODUKT JE URČENÝ VÝHRADNE K VNÚTORNEJ INŠTALÁCIÍ.
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.