Hodnotenie
5/5
Košík:2 ks
bez DPH:930.82 €
s DPH:1 116.98 €
 Najprezeranejšie
 Rýchla objednávka
Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžte objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť dolu formulár a my sa Vám ozveme.
Infrasauna pre jednu osobu (1 osoba+1 dieťa) s podlahovým infražiaričom, MP3 a LED. ZADARMO držiak na esencie a miska.

AKCIA: zdarma držiak na esencie a miska. Akcia obmedzená!
Infrasauna ITALIA 2+ je novinka roka 2018 je vyrobená z kvalitného vyzretého dreva kanadskej jedle. Nová generácia s označením 2+ prináša hneď niekoľko vylepšení. Podlahový infražiarič 500W, vďaka ktorému budú prehriate aj Vaše chodidlá a nohy. S pokrokom nových technológií prichádza aj Bluetooth Sound System, ktorý je párovateľný so smartphonmi. Prehrávať si tak budete svoju obľúbenú hudbu priamo z telefónu. A v poslednej rade tento model prináša inovácie vo forme LED farebnej terapie, ktorá napomáha ešte k lepšiemu uvoľneniu tela a mysli.
Pre jednu osobu je veľmi priestranná. Má veľmi príjemný vzhľad, charakteristickú vôňu a jednoduchý dizajn, ktorý dokresľuje aj veľká presklená časť na čelnej časti infrasauny. Na infrasaune ITALIA je použité drevo so životnosťou vyše 300 rokov - dostatok času pre Vašu istotu v prvotriednej kvality spracovania.
Hlavnou súčasťou infrasauny ITALIA sú výkonné karbónové infračervené žiariče s napätím 230V a s príkonom 1440W. Infrasaunu môžete teda ľahko zapojiť do elektrickej siete, ktorá je v každej štandardnej domácnosti.
Infrasauna obsahuje pokročilý ovládací panel, s nastavením teploty.
S našim ovládačom infrasauny ITALIA nastavujete aj časovanú dĺžku pobytu v saune alebo vypínate / zapínate osvetlenie infrasauny.

ZÁKLADNÁ ŠPECIFIKÁCIA INFRASAUNY ITALIA
- Kapacita pre 1 osobu - maximálne pre 2 v prípade jedného dospelého + dieťaťa
- Interiér z kanadského jedlovca
- Exteriér z kanadského jedlovca
- 5x karbónový infražiarič
- Výkon infražiaričov 1440W
- Čítacia lampa
- Ionizátor
- 6mm číre temperované sklo
- Exkluzívne nadčasový dizajn
- SAUNA AUDIO systém - AUX, Mp3, FM rádio
- Bluetooth Sound System /párovateľný so smartphonmi/
- LED farebná chromoterapia


- Rozmery sauny: 1000 x 900 x 1900 mm
 

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.