Hodnotenie
5/5
Košík:3 produkty
bez DPH:116.00 €
s DPH:139.20 €
 Najprezeranejšie
 Rýchla objednávka
Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžte objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť dolu formulár a my sa Vám ozveme.
Kolekcia v praktickom balení 10x esencia /10ml/ rôzne vône v balení.

Esenciálne saunové vonné oleje HANSCRAFT do infrasáun, aromalámp a odparovačov
 
Častice uvoľňujúce sa do vzduchu mávajú blahodarné, antiseptické a dezinfekčné účinky, aromaterapia je tak výborným pomocníkom pri liečbe prechladnutia a nádchy. Niektoré zložky napomáhajú uvoľniť stresové stavy, ďalšie potom odplaviť toxíny a tým prispievajú aj k celkovej očiste tela.
Esenciálne saunové oleje pridávame najčastejšie do misky s vodou. Voda s esenciou postupne prevonia celý priestor sýtou prírodou a povzbudí psychiku aj očistné telesné procesy.
Nakvapkajte pár kvapiek do odparovacej misky s vodou. NEPOUŽÍVAJTE BEZ VODY!
Sauna je ideálnym miestom, kde sa dá maximálne využiť pozitívnych účinkov aromaterapie. Pridaním vonných esencií do sauny môžeme svoj pobyt v saune obohatiť o príjemnú vôňu a blahodarné účinky. Póry v pokožke sú vplyvom saunovania rozšírené a vďaka tomu prijímajú prírodné éterické látky so zvýšenou intenzitou.
K infrasaunám HANSCRAFT a France Sauna obdržíte DRŽIAK NA ESENCIU A MISKU ZADARMO!
Pripravili sme pre vás kolekciu Aróma s esenciami HANSCRAFT, ktorá sa skladá z najobľúbenejších vôní. Stačí si len vybrať vôňu z kolekcie a užiť si aromaterapiu ešte dnes.
 
KOLEKCIA 2 OBSAHUJE 10x AROMA esencie (10ml):

LEVANDUĽA:
Vôňa levandule je upokojujúca, vhodná pri nespavosti, bolestiach hlavy, migréne, chrípke, dýchacích ťažkostiach, má výrazné hojivé účinky a znižuje krvný tlak.

MEDOVKA:
Medovka je antidepresívna, vhodná pri nespavosti a migréne, znižuje krvný tlak. Podporuje potenie, znižuje horúčku a povzbudzuje srdcovú činnosť.

EUKALYPTUS:
Jedna z najúčinnejších vôní pri všetkých dýchacích ťažkostiach. Podporuje koncentráciu, má priaznivé účinky na migrénu, čistí vzduch a patrí k základným esenciám v aromaterapii.

POMARANČ:
Svieža vôňa pomaranča pôsobí antidepresívne, osviežuje a uvoľňuje pri únave a dodáva energiu.

SANTALOVÉ DREVO: 
Santalové drevo má antidepresívne účinky, je antiseptické a vhodné na chronické zápaly. Mierni prechladnutie a kašeľ, pomáha regenerácii, pôsobí ako afrodiziakum.

ŠKORICA:
Vôňa škorice stimuluje, povzbudzuje, má antiseptické a čistiace účinky, má priaznivý vplyv pri prechladnutí. Pôsobí ako afrodiziakum.

MANDARÍNKA:
Vôňa mandarínky osviežuje a je výborný psychický stimulant. Vôňa je vhodná pre deti, uvoľňuje napätie, mierni migrénu.

ORIENT:
Korenené tóny, miešajúce sa so sladkou arómou, priblíži atmosféru ďalekého orientu. Zmes vôní pôsobí priaznivo na uvoľnenie svalov a upokojenie mysle.

BOROVICA:
Lesná vôňa borovice je antiseptická, dezinfikuje a čistí vzduch. Pomáha pri prechladnutí, nádche, podporuje koncentráciu.

ZELENÝ ČAJ:
Vôňa zeleného čaju má relaxačné a upokojujúce účinky, odbúrava stres a mierni depresie, má rovnako silné antiseptické účinky a čistí vzduch.
 
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.