•  0911 947 947
  •  info@sauna.sk
  • Výdajné miesto pre osobný odber: Vajnorská 140, Bratislava
  • Výdajné miesto na osobný odber PO-PIA: 8:00 - 15:30
  •  DOPRAVA ZDARMA NAD 200€
Domáca sauna a príslušenstvo na predaj | Sauna.sk
 Rýchla objednávka
Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžte objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť dolu formulár a my sa Vám ozveme.
 Obrázky
 Podporované platby
Trust PayLogo TB
 Dopravu zabezpečuje
123KurierSDS
NÁŠ TIP

Hanscraft BIO 2 esenciálne vonné oleje do sauny

Hanscraft BIO 2 esenciálne vonné oleje do sauny
(obrázky majú len ilustračný charakter)
5 ks esenciálny olej do sauna, infrasauna, arómalampy, odparovačov a difuzérov.
ID produktu
1000394
38.50 € bez DPH
46.20 €Cena s DPH
(recyklačný poplatok je zarátaný v cene)    
5 ks esenciálny olej do sauna, infrasauna, arómalampy, odparovačov a difuzérov.

Pripravili sme pre vás KOLEKCU 100% BIO esenciálnych olejov, ktorá obsahuje najobľúbenejšie vône.

Kolekcia 2 obsahuje:

eukalyptus globulus

Eucalyptus má silné antiseptické a antibakteriálne účinky - pomáha pri zápalu prínosových dutín a uľahčuje dýchanie. Eucalyptus navyše pomáha liečiť artritídu aj inú fyzickú bolesť. Destilované vodnou parou z rastlín vypestovaných v Portugalsku.

levanduľa

Levanduľa zmierňuje nervové vyčerpania, migrény a bolesti hlavy. Napomáha zmierneniu reumatických svalových bolestí. Navodzuje všeobecnú pozitivitu harmóniu duše. Destilované vodnou parou z rastlín vypestovaných vo Francúzsku.

sladký pomaranč

Pomarančová vôňa stimuluje tráviaci trakt, pomáha pri žalúdočnej nevoľnosti, podporuje chuť do jedla a uľavuje od bolesti hlavy. Vôňa rozvíja pocit optimizmu. Lisované za studena zo šupiek talianskych pomarančov.

borovica

Liečebné účinky borovice poznali už starí mastičkári. Má dezinfekčné vlastnosti, zlepšuje prekrvenie slizníc. Rozpúšťa sekrécie v dýchacích cestách, v pripade astmatických ochorení napomáha lepšiemu dýchaniu (v tomto prípade je nutné dodržať predpísanú dobu pôsobenia okolo 15 minút). Popri liečebných účinku má tiež pozitívny vplyv na náladu. Uvoľňuje myseľ, navodzuje vnútorný kľud, pôsobí proti stresu, depresiám a nespavosti.

citrónová tráva

Bio esenciálny olej citrónová tráva pôsobí antibakteriálne, uľavuje pri svalovom napätí a bolesti hlavy. Jeho svieža vôňa má vzpružujúce účinky - povzbudzuje a pomáha pri koncentrácií. Destilované vodné parou z rastlín vypestovaných v Indii.

Prečo používať esencie?
Častice uvoľňujúce sa do vzduchu mávajú blahodarné, antiseptické a dezinfekčné účinky. Aromaterapia je výborným pomocníkom pri liečbe prechladnutia a nádchy. Niektoré zložky napomáhajú uvoľniť stresové stavy, ďalšie potom odplaviť toxíny a tým prispievajú aj k celkovej očiste tela.

Aróma esenciu pridávame najčastejšie do nádoby s vodou. Voda z esencií postupne prevonia celý priestor sýtou prírodnou vôňou a povzbudí psychiku aj očistné telesné procesy.

Stači nakvapkať pár kvapiek a terapia môže začať. Nepoužívajte BEZ VODY!

Sauna je ideálnym miestom, kde sa dajú maximálne využiť pozitívne účinku aromaterapie. Pridaním vonných esencií do sauny môžeme svoj pobyt v sauna obohatiť o príjemnú vôňu a blahodarné účinky. Póry v pokožke sú vplyvom saunovania rozšírené a vďaka tomu prijímajú prírodné éterické látky so zvýšenou intenzitou.

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 V ČOM SME DOBRÍ?