Hodnotenie
5/5
Košík:4 produkty
bez DPH:164.67 €
s DPH:197.60 €
 Najprezeranejšie
 Rýchla objednávka
Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžte objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť dolu formulár a my sa Vám ozveme.
AKCIA-6%

BAYROL BALÍK chémie pre vírivé vane

BAYROL BALÍK chémie pre vírivé vane
(obrázky majú len ilustračný charakter)
ID produktu
1000707
Bežná cena: 94.82 €, Ušetríte: 5.69 € (6%)
74.28 € bez DPH
89.13 €Cena s DPH
na daný produkt nie je možné uplatniť: zľava, zľavový kupón, vernostné body
(recyklačný poplatok je zarátaný v cene)    
Udržiavať vodu vo vírivke v TOP stave môže byť niekedy namáhavé, práve kvôli jej vyššej teplote. Máme pre Vás balík bezchlórovej, vírivkovej chémie, ktorý to zvládne hravo. Obsahuje: pH mínus (1kg), Granule aktívneho kyslíka (1kg), Aktivátor aktívneho kyslíka (1kg), Clarifier (1kg), Testovacie pásiky 5v1.

Balík bezchlórovej chémie na báze aktívneho kyslíka je určený pre všetkých, ktorí chcú mať krištálovo čistú vodu bez väčšej námahy. 

POSTUP:

  1. Stabilizujte pH vody vo vírivke pomocou pH MÍNUS na hodnote 7-7,6.

  2. Pred každým kúpaním pridajte do vírivky GRANULE AKTÍVNEHO KYSLÍKA (množstvo závisí od objemu vody vo virivke) a nechajte vírivku bežať 10 minút, kým sa granule rozptýlia. Pomocou testovacích prúžkov skontrolujte hodnotu kyslíka vo vode, ktorá by sa mala pohybovať medzi 5-8 mg/l.

  3. Na zvýšenie účinnosti AKTÍVNEHO KYSLÍKA sa odporúča použíť AKTIVÁTOR AKTÍVNEHO KYSLÍKA, ktorý dezinfekčnú vlastnosť granúl predĺži a zosilní. Stačí ho pridať 1x do týždňa, bez ohľadu na to, ako často sa vírivka používa.

  4. Pridajte do vody 1x týždenne Clarifier 6, ktorý pomôže održiavať vodu krištálovo čistú a bez zakalenia. 

  5. Dávkovanie, potrebné pre váš typ vírivky, nájdete na obale výrobku.  

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.