Hodnotenie
5/5
Košík:1 produkt
bez DPH:412.50 €
s DPH:495.00 €
 Najprezeranejšie
 Rýchla objednávka
Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžte objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť dolu formulár a my sa Vám ozveme.
Jemne dezinfikuje vodu vo vašej vírivke.

Tento prípravok slúži na šetrné bezchlórové dezinfikovanie vašej vírivky. Vďaka tejto metóde bude voda v nej ošetrená prirodzene a bude bez zápachu a šetrná k pokožke a vlasom. 
Účinnosť granúl môžete navýšiť, ak ich skombinujete spolu s Aktivátorom aktívneho kyslíka

POUŽITIE: 
Pridajte do vody 10-20g na mprípravku pred každým kúpaním. Dávkuje sa priamo do vody.

Ako postupovať pri ošetrovaní vírivkovej vody?
  • Skontrolujte hodnotu pH pomocou testovacích prúžkov s 5 funkciami. Ak je to potrebné, upravte jej pH na hodnotu 7-7,6.
  • Pred každým kúpaním do nej pridajte 10-20 gramov Aktívneho granulového kyslíka na m. Nechajte cirkulačné čerpadlo v chode asi 10 minút a potom skontrolujte pomocou testovacích prúžkov hodnotu kyslíka, ktorá by mala byť 5-8mg/L. Ak je to potrebné, pokračujte v dávkovaní. 
  • Pridajte 20 ml aktivátoru aktívneho kyslíka na m3. Dávkovať ho stačí 1x týždenne, bez ohľadu na to, koľkokrát sa používa vírivka. 
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.