Hodnotenie
5/5
Košík:1 produkt
bez DPH:412.50 €
s DPH:495.00 €
 Najprezeranejšie
 Rýchla objednávka
Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžte objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť dolu formulár a my sa Vám ozveme.
Pec na drevo Harvia Legend vám ponúka perfektné saunovanie. Vo vnútri čierneho oceľového rámu je umiestnené veľké množstvo kameňov.

Väčšie množstvo kameňov – skvelý saunovací zážitok.
Pec na drevo Harvia Legend vám ponúka perfektné saunovanie. Vo vnútri čierneho oceľového rámu je umiestnené veľké množstvo kameňov. Keď sa rozohrejú, môžete si dopriať vynikajúcu saunu aj pri nízkej teplote. Počet kameňov se postará o dostatok tepla, aj keď oheň vyhasne.

Vďaka modernej konštrukcii pece Legend, ktorá oddeľuje spalovaný vzduch je horenie čistejšie a efektívnejšie. Konštrukcia naviac predlžuje životnosť pece. Je možné ju taktiež dovybaviť komínovým ohrievačom vody.

Pec Harvia Legend se vám postará o vynikajúce zážitky. Pec je príjemná na pohľad. Je vybavená liatinovými sklenenými dvierkami, ktoré umožňujú žiarou ohňa doplniť atmosféru sauny. Vďaka nastaviteľným nohám ju môžete v saune umiestniť takmer kamkoľvek.

Kapacity kameňov, váha a rozmery:

Legend 150 - kapacita kameňov 120kg, váha 58kg, rozmery - priemer 530mm, výška 740 mm (nožičky 0-30 mm)
Legend 240 - kapacita kameňov 200kg, váha 75 kg, rozmery - priemer 600mm, výška 830 mm (nožičky 0-30 mm)
Legend 300 - kapacita kameňov 260kg, váha 94 kg, rozmery -
600x660x1040 (nožičky 0-30 mm)

Kamene nie sú v cene pece!

Súčasť balenia:

  • saunová pec na drevo
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.