Hodnotenie
5/5
Košík:3 produkty
bez DPH:116.00 €
s DPH:139.20 €
 Najprezeranejšie
 Rýchla objednávka
Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžte objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť dolu formulár a my sa Vám ozveme.
Saunová pec Harvia Legend

Harvia Legend – mocný originál.
Harvia Legend vám zaistí vynikajúci saunový zážitok. Táto veľká pec vás zavedie späť ku koreňom – prináša so sebou podstatu saunovania. Vo vnútry oceľového rámu je dostatok priestoru pre veľké množstvo kameňov, a tie keď sa rozohrejú, aj vo veľkej saune si užijete skvelé saunovanie. Priestor pre kamene je otvorený, takže môžete vodou polievať celý povrch pece. Teplo, ktoré se drží v kameňoch, vám dovoľuje nalievať väčšie množstvo vody aj pri nižšej teplote. Bez námahy si tak doprajete príjemné vlhké saunovanie.

Vďaka kruhovému tvaru môžete pec Harvia Legend umiestniť dostredu sauny, alebo pripevniť k lavičkám. Pec sa ovláda pomocou samostatnej ovládacej jednotky, ktorá nie je súčasťou dodávky!
Železný kôš s patinou pojme až 120kg kameňov, ktoré nie sú v cene pece!

rozmery: priemer 600mm
max kapacita kameňov: 120kg
váha pece: 33kg

 

Súčasť balenia:

  • elektrická pec
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.