Hodnotenie
5/5
Košík:2 ks
bez DPH:930.82 €
s DPH:1 116.98 €
 Najprezeranejšie
 Rýchla objednávka
Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžte objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť dolu formulár a my sa Vám ozveme.
Saunová pec Harvia Kivi

Saunová pec Harvia Kivi vás uchváti luxusným a silným saunovacím zážitkom. Vďaka obrovskej odparovacej ploche, ktorá pojme až 100 kg saunovacích kameňov, máte možnosť si saunu užiť  podľa vašich predstáv. Povahu sauny totiž môžete meniť  z jemnej na ostrú tým, že budete pec polievať len na stranách, alebo rovno celú pec.

Luxusná elektrická saunová pec Harvia Kivi s digitálnou reguláciou.  K peci si môžete dokúpiť aj nerezový límec osvetlený systémom Carritti.

Pec Harvia Kivi (modely PI70 a PI90) je vybavená samostatným digitálnym ovládacím panelom, čo ju robí veľmi ľahko ovládateľnú. Napríklad si môžete veľmi presne upravovať teplotu, bez problémov aj len o 1 stupeň. Ovládací panel je možné namontovať buď dovnútra, alebo vonkajšiu stranu sauny.
Kamene nie sú v cene pece!

rozmery: 370x370x1200 mm
max kapacita kameňov: 100kg
váha pece: 15kg

 

Súčasť balenia:

  • elektrická pec s digitálnou reguláciou
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.