Hodnotenie
5/5
Košík:2 ks
bez DPH:930.82 €
s DPH:1 116.98 €
 Najprezeranejšie
 Rýchla objednávka
Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžte objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť dolu formulár a my sa Vám ozveme.
Elegantná riadiaca jednotka

Digitálne ovládanie, ktoré má štýl.
Harvia Griffin je elegantná riadiaca jednotka novej generácie. S jednotkou Griffin môžete riadiť funkcie vašej sauny alebo infrasauny veľmi jednoducho. Čas môžete nastaviť s presnosťou na jednu minútu, teplotu s presnosťou jedného stupňa Celzia.

Harvia Griffin vám umožní riadiť prakticky čokoľvek, čo je možné ovládať elektronicky:prevádzkovú dobu, teplotu, osvetlenie, ventilátor. Vďaka časovaču môžete saunu nastaviť tak, aby bola prichystaná k saunovaniu, keď sa vrátite z práce. Griffin na vás urobí dojem zvonku aj zvnútra. Ovládací panel je pochromovaný a jeho štýl spolu s dalšími detailami zapadá do modernej predstavy o saunách a kúpelniach Je plochý, preto ho ľahko umiestníte takmer na akékoľvek suché miesto.

Všestranná a zároveň jednoduchá. 
Rodina proudktov Harvia Griffin se skladá zo štyroch riadiacich jednotiek, z nich každá je určená pre iné zariadenie:Griffin CG170 riadi elektrickú pec, Griffin Combi CG170C riadi pec Combi a kombinovaná pec s vyvíjačom pary, Griffin Infra CG170I riadi infrasaunu a Griffin Colour Light CG170T riadi systém farebných svetiel.

Máte tiež  možnosť automatického opätovného spustenia pece po výpadku elektrického prúdu.

Dodávka obsahuje: 
- ovládací panel 
- pohonnú jednotku 
- teplotný senzor s káblom s dĺžkou zhruba 4 m 
- čidlo vlhkosti vzduchu s káblom s dĺžkou zhruba 4 m
- datový kábel s dĺžkou 5 m (k dostaniu sú 10 m predlžovacie káble, celková maximálna dĺžka je30 m)

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.