Hodnotenie
5/5
Košík:2 ks
bez DPH:930.82 €
s DPH:1 116.98 €
 Najprezeranejšie
 Rýchla objednávka
Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžte objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť dolu formulár a my sa Vám ozveme.
Pochromovaný ovládací panel, farebná terapia

Digitálne ovládanie, ktoré má štýl.
Ovládací panel je pochromovaný a jeho štýl spolu s ďalšími detailami zapadá do modernej predstavy o saunách a kúpelniach. Je malý a plochý, preto ho ľahko umiestnite takmer na akomkoľvek suchom mieste.

Všestranná a zároveň jednoduchá.

Rodina proudktov Harvia Griffin sa skládá zo štyroch riadiacich jednotiek, z ktorých každá je určená pre iné zariadenie: Griffin CG170 riadi elektrickú pec, Griffin Combi CG170C riadi pec. Combi a kombinovaná pec s vyvíjačom pary, Griffin Infra CG170I riadi infrasaunu a Griffin Colour Light CG170T riadi systém farebných svetiel.

Harvia Griffin tiež ponúka širokú paletu jednoducho ovládateľných volitelných prvkov. Máte tiež možnosť automatického opätovného spustenia pece po výpadku elektrického prúdu.

Dodávka obsahuje: 
- ovládací panel 
- pohonnú jednotku 
- dátový kábel (k dostaniu sú 10 m predlžovacie káble, celková maximálna dĺžka je 30 m)

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.