Hodnotenie
5/5
Košík:2 ks
bez DPH:930.82 €
s DPH:1 116.98 €
 Najprezeranejšie
 Rýchla objednávka
Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžte objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť dolu formulár a my sa Vám ozveme.
Saunová pec Harvia Globe

Pec nekonečných možností.
S pecou Harvia Globe zažijete skvelý pocit zo sauny nielen vďaka teplu a pare, ale taktiež vďaka unikátnemu designu a skvelej použiteľnosti. Zbavte sa predsudkov o umiestnení pece v saune!

Harvia Globe môžete povesiť na stenu, postaviť na stojan, alebo ju môžete nechať visieť zo stropu. Máte úplnú slobodu výberu a nič vám nebráni povoliť uzdu vašej fantázii pri rozmiestňovaní lavičiek v saune.

Harvia Globe je taktiež pec priateľská k životnému prostredíu: na obal je použitý len ten najlepší materiál – pevná nerezová oceľ – a pri výrobe sa vyprodukuje minimálne množstvo odpadu. Aj na designu pece je vidieť nový spôsob uvažovania. Je vyrobená z precíznych, laserom vyrezávaných oblúkov a obručí. Množstvo kameňov je starostlivo optimalizované: pec sa rozohreje rýchlo, ale para aj tak zostane jemná. 

K peci je dodávaná riadiacia jednotka s novým dotykovým panelom. Je jednoduchý na ovládánie a umožňuje nastaviť teplotu veľmi presne. Jednoduchý a štýlový ovládací panel je odolný proti striekajúcej vode a môžete ho umiesniť buď dovnútra, alebo na vonkajšiu stranu sauny.
V cene sú taktiež saunové kamene, v cene NIE JE stojan!

rozmery: 430x430x395 mm
max kapacita kameňov: 50kg
váha pece: 10kg

 

Balenie obsahuje:

  • elektrická pec
  • dotykový ovládací panel
  • saunové kamene
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.