•  0911 947 947
  •  info@sauna.sk
  • Výdajné miesto pre osobný odber: Vajnorská 140, Bratislava
  • Výdajné miesto na osobný odber PO-PIA: 8:00 - 15:30
  •  DOPRAVA ZDARMA NAD 200€
Domáca sauna a príslušenstvo na predaj | Sauna.sk
 Rýchla objednávka
Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžte objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť dolu formulár a my sa Vám ozveme.
 Obrázky
 Podporované platby
Trust PayLogo TB
 Dopravu zabezpečuje
123KurierSDS
AKCIA-10%

Hanscraft Ultrasonický difuzér Stoneone- čierny

Hanscraft Ultrasonický difuzér Stoneone- čierny
  • Hanscraft Ultrasonický difuzér Stoneone- čierny
  • Hanscraft Ultrasonický difuzér Stoneone- čierny
  • Hanscraft Ultrasonický difuzér Stoneone- čierny
(obrázky majú len ilustračný charakter)
Čierny StoneOne ako kamienok zo sopečného morského pobrežia, ktorý po jemnom stlačení uvoľňuje voňavú magickú hmlu.
ID produktu
1000390
Bežná cena: 55.00 € s DPH, Ušetríte: 5.50 € s DPH (10%)
41.25 € bez DPH
49.50 €Cena s DPH
Na daný produkt nie je možné uplatniť: zľava, zľavový kupón, vernostné body
(recyklačný poplatok je zarátaný v cene)    
Čierny StoneOne ako kamienok zo sopečného morského pobrežia, ktorý po jemnom stlačení uvoľňuje voňavú magickú hmlu.

Ultrasonický difuzér StoneOne pripomína svojím tvarom kamienok na morskom pobreží. Po jemnom dotyku uvoľní voňavú magickú hmlu, ktorá preniká hlboko do vašej mysle. Postupné striedanie farieb dúhy vyvažuje energiu v ľudskom tele.

Technické parametre:
Veľkosť produktu: 169 x 124,5 x 96 mm
Rozmer boxu: 135 x 95 x 238 mm
Napájanie: DC 24 V
Príkon: 12 W
Kapacita vody: 80 ml
Váha: 382 g
Prečo používať ultrasonické difuzéry?

Ultrasonické difuzéry rozptyľujú esenciálne oleje pomocou hi-tech keramických doštičiek na dne difuzéra, ktoré kmitajú s ultrazvukovou rýchlosťou, čo rozbíja molekuly vody do plynného skupenstva na studenú paru. Predchádza tak zahrievaniu olejov, zásluhou čoho si uchovávajú pôvodnú vôňu a  liečivé účinky. Do ovzdušia tak stúpajú dôležité aktívne látky, ktorých vdychovanie má pozitívny vplyv na náš organizmus. Úzkym hrdlom stúpajú mikrokvapôčky v podobe jemnej pary, ktorá postupne prestupuje celou miestnosťou. Výhodou ultrasonickej technológie je tiež vysoký výkon a minimálna elektrická spotreba. Za pár minút prevonia, zvlhčí vzduch vo vašej domácnosti či kancelárii. Je možné ho využívať ako zvlhčovač vzduchu, alebo po pridaní esenciálnych vonných olejov ako osviežovač vzduchu.

Správna vlhkosť vzduchu pomáha proti neduhom, ktoré vyvoláva príliš suchý vzduch, ako kašeľ, chronická nádcha i respiračné ochorenia - optimálna vlhkosť vzduchu by mala byť okolo 50%. Medzi blahodarné účinky patrí bezpochyby zvlhčovanie pleti, tým spomaľuje tvorbu vrások, zamedzuje popraskaniu pier, pálenie očí i škrabanie v krku. Správna vlhkosť vzduchu tiež chráni aj nábytok v miestnosti, hudobné nástroje či obrazy.

Difúzery majú automatické vypínanie regulované hladinou vody, vďaka čomu sú úplne bezpečné. Voda v difuzéry sa nevarí je stále v izbovej teplote, nehrozí teda žiadne obarenie pri prevrhnutiu. Napájanie je na bezpečných 24V, zaliatim elektroniky vodou sa vám tiež nič nestane!Ako jediný na trhu ponúkame k difuzérom BIO AROMA OLEJ ZADARMO!

Sladký pomaranč 100% BIO Craft esenciálny olej 
Pomarančová vôňa stimuluje tráviaci trakt, pomáha pri žalúdočnej nevoľnosti, podporuje chuť do jedla uľavuje od bolesti hlavy. Vôňa rozvíja pocit optimizmu. Lisované za studena zo šupiek talianskych pomarančov.

Miesto použitia:
Salóny krásy, kúpele, jóga, spálňa, obývacia izba, konferenčné miestnosti, kancelárie, chodby, hotely a mnoho ďalších súkromných, ako aj verejných priestorov.

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 V ČOM SME DOBRÍ?