Hodnotenie
5/5
Košík:2 ks
bez DPH:930.82 €
s DPH:1 116.98 €
 Rýchla objednávka
Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžte objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť dolu formulár a my sa Vám ozveme.
Infrasauna pre 6 osôb sa schodiskovými sedadlami. ZADARMO držiak na esencie a miska.

AKCIA: zdarma držiak na esencie a miska. Akcia obmedzená!
Generácia infrasáun 2+ prináša hneď niekoľko vylepšení. Prvý z nich je podlahový infražiarič 50 W, vďaka ktorému budú prehriate aj Vaše chodidlá a nohy. S pokrokom nových technológií prichádza aj Bluetooth Sound Systém, ktorý je párovateľný so smatphonom. Prehrávať si tak budete môcť svoju hudbu priamo z telefónu. Tento model už v základe obsahuje inováciu vo forme LED farebnej chromoterapie, ktorá napomáha ešte k lepšiemu uvoľnenie tela a mysle.

Granada 2+ je infrasaunou pre skupinové saunovanie až v šiestich ľudí. So svojím klasickým a obľúbeným rozložením do dvoch poschodí je veľmi priestranná a pohodlne pojme až 6 dospelých osôb. Je vôbec najvýkonnejším modelom infrasauny v ponuke HANSCRAFT. Obsahuje 16 karbónových infra žiaričov, to z nej robí skutočne priestrannú infrasaunu bez akýchkoľvek kompromisov. Ak ste milovníkom pohodlia a komfortu, je tento saunový skvost práve pre Vás.

Vnútorný interiér infrasáun GRANADA je vyrobený z kvalitného dreva kanadského jedlovca, vonkajší priestor infrasauny je riešený tvrdenou doskou s povrchovou lamináciou v tmavo-žíhanom odtieni, ktorý sa hodí do väčšiny interiérov.

PARAMETRE INFRASAUNY GRANADA 2+:
- Interiér z kanadského jedlovca
- Exteriér kompozitnej dyhy
- 16x karbónový infražiarič
- Výkon infražiaričov 4 600 W
- LED farebná chromoterapie - relaxácia farbami
- podlahový žiarič na chodidlá 50 W
- BLUETOOTH Sound Systém 
- Ionizátor kyslíka
- čítacia lampička
- 8mm číre temperované sklo
- Odkladacia plocha pri dverách infrasauny
- Dve poschodia v infrasaune pojmú až 6 dospelých osôb
- SAUNA AUDIO systém - FM, Mp3

Rozmery: 2100 x 1600 x 2000 mm

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.