• logo
  • Môj profil
  • je prázdny
   za 0.00 €
  Domáca sauna a príslušenstvo na predaj | Sauna.sk
   Rýchla objednávka
  Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžte objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť dolu formulár a my sa Vám ozveme.
   Obrázky
   Podporované platby
  Trust PayLogo TB
   Dopravu zabezpečuje
  123KurierSDS

  Hanscraft esencie do sauny - KOLEKCIA 1

  Hanscraft esencie do sauny - KOLEKCIA 1
  • Hanscraft esencie do sauny - KOLEKCIA 1
  • Hanscraft esencie do sauny - KOLEKCIA 1
  (obrázky majú len ilustračný charakter)
  Kolekcia v praktickom balení 10x esencia /10ml/ rôzne vône v balení.
  ID produktu
  1000316
  29.17 € bez DPH
  35.00 €Cena s DPH
  (recyklačný poplatok je zarátaný v cene)    
  Kolekcia v praktickom balení 10x esencia /10ml/ rôzne vône v balení.

  Esenciálne saunové vonné oleje HANSCRAFT do infrasáun, aromalámp a odparovačov
   
  Častice uvoľňujúce sa do vzduchu mávajú blahodarné, antiseptické a dezinfekčné účinky, aromaterapia je tak výborným pomocníkom pri liečbe prechladnutia a nádchy. Niektoré zložky napomáhajú uvoľniť stresové stavy, ďalšie potom odplaviť toxíny a tým prispievajú aj k celkovej očiste tela.
  Esenciálne saunové oleje pridávame najčastejšie do misky s vodou. Voda s esenciou postupne prevonia celý priestor sýtou prírodou a povzbudí psychiku aj očistné telesné procesy.
  Nakvapkajte pár kvapiek do odparovacej misky s vodou. NEPOUŽÍVAJTE BEZ VODY!
  Sauna je ideálnym miestom, kde sa dá maximálne využiť pozitívnych účinkov aromaterapie. Pridaním vonných esencií do sauny môžeme svoj pobyt v saune obohatiť o príjemnú vôňu a blahodarné účinky. Póry v pokožke sú vplyvom saunovania rozšírené a vďaka tomu prijímajú prírodné éterické látky so zvýšenou intenzitou.
  K infrasaunám HANSCRAFT a France Sauna obdržíte DRŽIAK NA ESENCIU A MISKU ZADARMO!
  Pripravili sme pre vás kolekciu s aróma esenciami HANSCRAFT, ktorá sa skladá z najobľúbenejších vôní. Stačí si len vybrať vôňu z kolekcie a užiť si aromaterapiu ešte dnes.
   
  KOLEKCIA 1 OBSAHUJE 10x AROMA esencie (10ml):

  LEVANDUĽA:
  Vôňa levandule je upokojujúca, vhodná pri nespavosti, bolestiach hlavy, migréne, chrípke, dýchacích ťažkostiach, má výrazné hojivé účinky a znižuje krvný tlak.

  MEDOVKA:
  Medovka je antidepresívna, vhodná pri nespavosti a migréne, znižuje krvný tlak. Podporuje potenie, znižuje horúčku a povzbudzuje srdcovú činnosť.

  EUKALYPTUS:
  Jedna z najúčinnejších vôní pri všetkých dýchacích ťažkostiach. Podporuje koncentráciu, má priaznivé účinky na migrénu, čistí vzduch a patrí k základným esenciám v aromaterapii.

  POMARANČ:
  Svieža vôňa pomaranča pôsobí antidepresívne, osviežuje a uvoľňuje pri únave a dodáva energiu.

  SANTALOVÉ DREVO:
  Santalové drevo má antidepresívne účinky, je antiseptické a vhodné na chronické zápaly. Mierni prechladnutie a kašeľ, pomáha regenerácii, pôsobí ako afrodiziakum.

  VANILKA:
  Vanilka výborne pôsobí proti únave, upokojuje nervy, pôsobí tiež ako afrodiziakum, navodzuje pocity pohody a povzbudzuje zmysly, pôsobí proti depresiám, je vhodná pri nervovom podráždení, nechutenstvo či nespavosti.

  DIVÁ VIŠŇA:
  Intenzívna kvetinová vôňa rozkvitnutej čerešne a skorého leta dodáva energiu, osvieženie a povzbudenie po náročnom dni, pôsobí tiež ako afrodiziakum.

  LIMETKA:
  Svieža vôňa limetky povzbudzuje pri únave, mierni depresie a rozveseľuje. Má výrazné antiseptické a antivirálne účinky, čistí vzduch.

  ĽADOVÝ VIETOR: 
  Osviežujúca vôňa s prímesou mentolu a eukalyptu, ktorá pôsobí priaznivo pri nachladnutí, odbúrava stres a má antiseptické a antivirálne účinky.

  MÄTA
  Povzbudzujúca vôňa mäty, podporuje koncentráciu, osviežuje. Zároveň pomáha pri nádche a prechladnutí, uvoľňuje hlieny, zahrieva a mierni bolesti hlavy.
   

  (vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
   V ČOM SME DOBRÍ?