Hodnotenie
5/5
Košík:je prázdny
bez DPH:0.00 €
s DPH:0.00 €
 Najprezeranejšie
 Najpredávanejšie
 Rýchla objednávka
Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžte objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť dolu formulár a my sa Vám ozveme.
Infrasauna pre 5 osôb. ZADARMO držiak na esencie a miska.

AKCIA: zdarma držiak na esencie a miska. Akcia obmedzená!
Rodinná domáca infrasauna Luxe Club od popredného európskeho výrobcu FRANCE SAUNA je navrhnutá až pre 5 osôb a je vyrobená zo vzácneho červeného kanadského cédra. Táto luxusná drevina je obľúbená pre svoje izolačné schopnosti, je objemovo stála a dáva saune príjemné prírodné aróma cédrového lesa. Mierou antibakteriálneho vplyvu prevyšuje céder väčšinu listnatých i ihličnatých stromov. V cédrových lesoch je neustále prítomná nádherná vôňa a liečebná aróma, ktoré znižuje únavu a dáva človeku pocit sviežosti. Kanadský červený céder je navyše mimoriadne odolný a tak udržiava krásu tejto sauny mnoho rokov.
Infrasauna Luxe Club sa vďaka svojmu dizajnu hodí do väčšiny interiérov rodinných domov a bytov. Oddajte sa relaxácii a starajte o svoje zdravie priamo u seba doma. Pravidelné saunovanie má veľa pozitívnych zdravotných a kozmetických účinkov. Pobyt v infračervenej saune blahodárne pôsobí na kardiovaskulárny systém, mierni bolesti chrbta, kĺbov a končatín, posilňuje imunitný systém, odstraňuje celulitídu a zlepšuje kvalitu pleti. Infrakabína je vybavená kvalitnými a zároveň energeticky úspornými karbónovými žiaričmi, ktoré zabezpečujú rovnomerné rozloženie tepla v kabíne. Saunovanie si možno spríjemniť počúvaním FM rádia alebo pripojením MP3 prehrávača. Infrasauna Luxe Club je štandardne vybavená ozónovým generátorom a ionizérom, ktoré ničia nežiadúce mikroorganizmy, baktérie, plesne a prináša ľudskému telu mnohostranný úžitok. Na čítanie si môžete posvietiť lampičkou alebo si pobyt spríjemniť chromoterapiou zo zabudovaných LED svetiel. Celú infrasaunu možno ľahko obsluhovať prostredníctvom vonkajšieho alebo vnútorného ovládacieho panela. Infračervenú kabínu Luxe Club ľahko a rýchlo zložíte a zapojíte do elektrickej zásuvky 230V.


ZÁKLADNÁ ŠPECIFIKÁCIA INFRASAUNY LUXE CLUB
- Kapacita 5 osôb
- Interiér i exteriér zo 100% kanadského červeného cédra
- Ohrievače 11 karbónových infražiaričov
2 zadné panely 700W, 600x900mm
4 bočné panely 1400W, 600x900mm
3 panely v lavici 540W, 300x800mm
2 panely v podlahe 360W, 300x800mm
- Výkon infražiaričov 3.000 W
- Prevádzková teplota 18 až 60 ° C
- lampa
- Ionizátor
- LED farebná svetelná terapia
- 8 mm bezpečnostné sklo
- Audio systém - AUX, USB, MP3, Bluetooth
- Rozmery: výška 190 cm, šírka: 185 cm, hĺbka: 185 cm
- Rozmery balenia: krabica A) 180 cm x 192 cm x 19 cm (55 kg)
- Rozmery balenia: krabica B) 180 cm x 187 cm x 17 cm (65 kg)
- Rozmery balenia: krabica C) 206 cm x 196 cm x 25 cm (60 kg)
- Hmotnosť 200 kg
- Prevádzkové napätie 230 V
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.